Rezervace svatby

DŮLEŽITÉ INFORMACE K REZERVACÍM

  • rezervace na rok 2025 spustíme 31. března o půlnoci, provádějte je, prosím, přes e-mail manager@rekovice.cz
  • kvůli hlavní svatební sezóně budou rezervace vyřizovány do poloviny května a poté až koncem října (přesné datumy upřesníme). V letních měsících se budeme naplno věnovat svatbám a nemáme kapacity rezervace vyřizovat.
  • do e-mailu stačí napsat datum, o které máte zájem a manažerka hotelu se s Vámi spojí. (do 4 pracovních dnů)
  • svatební dny jsou úterý, čtvrtek a sobota (další dny po domluvě).
  • předběžná rezervace neznamená závazné potvrzení objednávky. Závazná rezervace vzniká až po podepsané smlouvě a složené záloze.

 

Jak funguje rezervace termínu?
 
1. Poptáte termín svatby, pokud je termín volný vytvoříme Vám předběžnou rezervaci termínu.* Do 3 pracovních dnů se domluvíme na osobním setkání, případně online schůzce. Předběžně rezervovaný termín Vám držíme maximálně 14 dní.
 
2. Po osobním setkání máte 3 pracovní dny na rozmyšlenou, zda je svatba v Rekovicích pro Vás to pravé ořechové. Pokud se domluvíme na spolupráci a vy budete mít zájem, sepisuje se smlouva o potvrzení termínu. Zde se skládá záloha 20.000,- Kč
 
3. Po sepsané smlouvě o rezervaci termínu máte 1 měsíc na to vyřešit oddávajícího a orientačně si upřesnit počet hostů, který na svatbě plánujete. V tomto případě se již sepisuje smlouva o uspořádání svatby, kde se skládá další záloha 20.000,- Kč
 
Záloha v případě uzavřené společnosti je celkem 40.000,- Kč
Záloha v případě neuzavřené společnosti je celkem 20.000,- Kč
 
* Předběžná rezervace neznamená závazné potvrzení termínu. Závazné potvrzení termínu je ve chvíli, kdy je podepsaná smlouva a složená záloha.
Veškeré dodavatele domluvte, až když máte jisté místo, kde svatba proběhne.
 

Děkujeme, Tým Rekovice